O mnie

rzez okres 15 lat treningów siłowych nauczyłem się dyscypliny, wytrwałości a przede wszystkim poznałem swój organizm. Dziś posiadam doświadczenie, którym dzielę się z moimi podopiecznymi podczas treningów personalnych, aby również i oni mogli cieszyć się pięknym ciałem.

Ćwicząc samodzielnie i podczas treningów osobistych główny nacisk kładę na poprawność wykonywania każdego powtórzenia w serii, jestem zwolennikiem dość dużej intensywności ćwiczeń. Jednak nie tylko trening jest składową sukcesu, bo niemniej ważna jest także odpowiednia dieta, dostosowana indywidualnie do każdego organizmu. Bez optymalnego programu żywienia nawet najcięższe treningi mogą okazać się nieskuteczne i dlatego już od początku mojej przygody z treningami odżywiam się optymalnie, dostarczając niezbędne składniki w pożywieniu, aby mój organizm regenerował się odpowiednio i był w pełni sił.

Nienaganna sylwetka dała mi nie tylko większą pewność siebie, ale także otworzyła mi nowe perspektywy.  Czy jest lepsza wizytówka dobrego trenera osobistego niż jego własna sylwetka? Jeśli potrafię zadbać o siebie jestem przekonany, że również przyczynię się do Twojego sukcesu.