Wskazówki jak pozbyć się cellulitu

Błędne przekonanie, że cellulit tylko u kobiet z nadwagą, bardziej ucierpiał: niezależnie od tego, co może się zdarzyć. Niestety, upartych zmian skórnych, co sprawia, że trudno się pozbyć. Ale dobrą wiadomością jest to, że ciężka praca, zmiany w stylu życia jest szansa. Zebraliśmy najlepsze narzędzia, które mogą pomóc nagrać swoją walkę z cellulitem.

Cellulit jak się go skutecznie pozbyć

Chociaż kobiece czasopisma i reklamy większość z pomarańczowej skóry, gdy cellulit termin, to błąd. Z cellulitem innych sposobów: luźnej tkanki łącznej, bolesne zapalenie. W , pośladków, ud i ramion, które rozwijają osady, czyli cellulit był cellulit.

Powstawanie cellulitu na tle kilku czynników: genetyczne, metaboliczne spowolnienie, zaburzenia hormonalne, niewłaściwa dieta, brak aktywności fizycznej, palenie tytoniu i intensywny tryb życia. http://ecojemy.info/

Cellulit szczególnie (ale nie wyłącznie!) ofiary kobiety. To jest główny powód tego, że struktura skóry innych mężczyzn i innych kobiet. Podczas gdy włókna tkanki łącznej, kolagenu i elastyny sieciowa struktura płci męskiej trapezu, kobiet w kształcie prostokąta: w przypadku ciąży, tak, że rozszerzają się, aby mieć możliwość.

Kobieca tkanka tłuszczowa bezpośrednio pod skórą znajduje. Komórki tłuszczowe są słabsze wnika w inne osadzone w większą przestrzeń dla nich, aby łatwo wygrać w luźnej tkanki łącznej włókien tkaniny. Estrogen, żeński hormon również przyczynia się do tkanek, aby rozluźnić.

Jeśli to jest złe dla mojej krwi – i , jeśli masz powolny metabolizm (to jest, gdy czujemy zimna na skórze), a następnie zatyka komórki, odżywki i zmniejszyć toksyn wyprowadził się do przodu. Wszystko na zewnątrz widoczne “uchwyty” do powstawania wyboista skóry prowadzi.

W pierwszym etapie cellulit tylko po kompresji skóry stają się widoczne. W tej chwili jest jeszcze wystarczająca do domowego leczenia i trochę uwagi. Ważne jest, aby ruchy, zwłaszcza te ruchy mają zasadnicze znaczenie dla określonego obszaru mięśnia w celu ich wzmocnienia. Możesz pomóc sól morska, peeling, gorąca i zimna na przemian prysznic, żadnych anty-cellulit, krem.

W drugim etapie, stojąc w pozycji na brzuchu, cellulit, jednak, wygładza skórę. To jest, gdy wymaga bardziej poważne “akcja”. Może pomóc wielu z cellulitem przeciwko masaż prawidłowe odżywianie, detoksykacji i, oczywiście, celowe ruchy, możemy pomóc.

Jak  się pozbyć cellulitu z ud

W trzeciej fazie, leżąc na porażkę. W tej chwili, niestety, już może być również uszkodzone tkanki łącznej. Dlatego walka dużą wytrzymałością, leczenia cellulitu i w większości przypadków wskazane jest, aby uzupełnić łącznej regeneracji tkanek.

Co możemy zrobić , Akceptujemy genetycznego prawo-jak wszystkie! W słabości tkanki łącznej, niestety, mogą być dziedziczone. Dlatego, być może, że bardziej subtelne kobiece uda-tyłek czasami . Ale nie panikuj: jeśli w czasie idziemy, cellulit łagodnej formie może być pokonany.

Wyrzucić papierosy. Palenie zwęża naczynia krwionośne, pogarsza się krążenie.Zastosowanie starych praktyk, metoda prysznic. Jest to świetny stymuluje krążenie krwi. Co najmniej trzy-cztery razy, aby zmienić temperaturę wody zimnej ciepły, tak, że czasami, choć na chwilę, spuścić wodę na naszą skórę.

Ważne, że zimna woda stopniowo przyzwyczaili się do organizacji: zaczynamy od prawej, potem z lewej nogi, przejdź do prawej, to z lewej strony, i w końcu kolana.Nam wcierać regularnie na skórę. Prysznic zwiększają wydajność, natomiast specjalnie zaprojektowany szczotką lub rękawicą szlifować problematyczne części. Sól morska peeling również duży wpływ na naszą skórę.

Zmienić swoje nawyki żywieniowe! Zrezygnuj z cukru, wytworny mąka, konserwanty, barwniki, aromat z dodatkiem produktów! Spożywać dużo warzyw i owoców, wybrać bogate w błonnik produkty! Uniknąć wielkie święto, niech jeszcze trochę!

Niech pić dużo wody! Grudnia codziennie co najmniej dwóch litrów płynów. To najlepiej wody lub płynu bez herbaty. Szczególnie dobry efekt zielonej herbaty i innych spalania tłuszczu .Utrzymać nasz ciężar! Tkanki łącznej, zwiększenie masy ciała, utrata masy ciała naprzemienne bardzo trudne.

Nie możemy uniknąć regularnego ruchu. Sport pełen pozytywne wyniki: na spalanie tłuszczu, można budować mięśni i metabolizm również nie może być zwiększona, ostatni efekt plus godzin jazdy, po zakończeniu procesu weryfikacji.

Kto tłuszczu, trzeba spalić, aerobic ruchu, takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze – trzeba wykonać, a mianowicie, długi, średniej lub niskiej intensywności. Takie wykorzystanie w organizacji wszelkiego rodzaju glikogenu, a węglowodany i tłuszcze przechowywania czerpać energię. W ten sposób, że spalanie tłuszczu zaczyna się dopiero po pewnym czasie, i to jest dokładnie to, czego potrzebujemy. Przydatne jeśli cel ćwiczenia wzmacniające wykonujemy na problematyczne części ciała w formie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *